Uitslag Filmfestival 2017

                                                                                                                                                               LC     RW   UW  TOT
1    Roald Roos                                                     Een streepje voor …                                            G+     G+    G        G+
1    Paul Lacroix & John Peeters                      En nu                                                                      G       G +    G+    G+
1    Tony Jacobs                                                   Nummer 61                                                           G       G+     G+    G+
4   Roald Roos                                                     Olympic NP                                                           G       G+    G       G+
4   Lea Hannes                                                    Het verloren paradijs                                          G       G+    G       G+
4   Jean-Paul Grauwels                                     Voor een handvol roepia’s                                  G       G       G+    G+
7   André Huysmans                                          Ongetemd paradijs                                              Z+    G+     G+     G+
8   Paul Lacroix                                                   Een vlucht over Lot & Garonne                        Z+    G+     G       G
9   Omer Servaes                                                 Spitsbergen                                                           Z+    G       G       G
9   Wim Aertgeerts & Roger Verschooren     Kroniek van een verslaving                                Z+    G      G        G
9   Michel De Spiegeleer                                   Doel, het verloren dorp                                       Z+    G      G        G
9   Gaston Slaets                                                 Tempus fugit                                                         G     Z+     G        G
13  Rik Michiels                                                  A perfect day                                                         Z+   Z+    G+      G
14  Marcel De Jonghe & Yvan Cogneau         Decembernacht                                                    Z+   G      Z+       G
14  Julien Verheyen                                           VOC Neteland                                                       Z+   G      Z+       G
14  Annie Clever                                                 Krakau                                                                    Z+   G      Z+       G
17  Gaby Dhallé & Lieve Bertels                      Het mijnverleden van Limburg                        B+   G       G        Z+
18  Jack Janzen                                                  Het rode goud                                                       Z+   G       Z        Z+
19  François Wouters                                        Orpheus                                                                 Z      Z+     G        Z+
19  Willy Dobbelare                                           Making of                                                              G     Z+      Z        Z+
21  Willy Dobbelaere                                         Het leen, een bos nabij                                       Z+    Z       G        Z+
22  Hub Boyens                                                  Op zoek naar “le petit fantom”                         Z      G       Z         Z+
22  Frank Noels                                                  Benidorm Lovers                                                 Z      G       Z         Z+
24  Frank Noels                                                  Hoogmoed komt voor de val                             Z+   Z+     Z+      Z+
24  Paul Renders                                                Betam Konjo                                                         Z+   Z+     Z+      Z+
26  Fabienne De Groote                                    Zachte waarden voor de Antwerpse haven    Z      Z+     Z+      Z+
26  Dirk Ooms                                                    Kinderen van Boedha                                         Z     Z+     Z+       Z+
26  Axel Verbraeken                                          De Hak                                                                   Z     Z+     Z+       Z+
26  Ivo Nauwelaerts                                          Fauna en flora in Antwerpen-Noord               Z+   Z+     Z         Z+
29  Raymond Appelmans                                Einde van de eerste vrouwenbeweging            Z      Z       Z+      Z+
31  Roger Frederix                                             Bryce Canyon National Park                             Z      Z        Z        Z
31  François Broeckx                                         Een nobele onbekende: De Dijle                      Z      Z        Z        Z
33  Frans Cammaert                                         Het huidige Cuba                                                 Z     B+      Z+     Z
33  François Broeckx                                        Venetië schatkamer van Italië                          Z+    B+     Z        Z
35  Raymond Appelmans                                De Somme vroeger en nu                                   Z       Z        B+     Z
36  Marc Theeuws                                             NY in een flits                                                       B      Z         Z       Z
37  Jean Pauwels                                               Overleven in Cuba                                               Z       B+     Z        Z
38  Pierre Van Houcke                                     Jefke                                                                       B      B+      Z+     Z
39  Jean Averals                                                Paula en Mariette                                                B+   B+      Z        Z
39  Ivo Nauwelaerts                                          Op bezoek bij water-link                                   B+    B+     Z        Z
41  Louis Orban                                                 Selfie seduction                                                    B       Z        B+     B+
42  Frans Tempelaere                                      ‘t Kan verkeren                                                    B+    E+     Z+      B+
43  Guy Haazen                                                 Umbrië, meer dan een landschap alleen        B      B+     B+      B+
44  Erik Cambien                                             Net zoals het vroeger was                                  B+    E+     B+      B+
                Jury:
LC :  Lode Cafmeyer
RW: Rudy Willox
UA:  Urbain Appeltans